Siparişim Onaylandı İptal İşleminde Bulunabilir Miyim ?

Onaylanan Siparişlerin Faturası Kesildiği İçin İptal Talebinde Bulunamazsınız. Siparişiniz Size Teslim Edildikten 7 İş Günü İçerisinde Cayma Hakkı Kanununa Göre Hiçbir Gerekçe Göstermeksizin İade Edebilirsiniz.

Siparişimdeki Adreste Bulunmadığım İçin Kargom Geri Gönderildi Ne Yapabilirim ?

Global Toys Her Siparişe Müşterinin Kendine Aldığı Hediye Gözüyle Baktığı İçin Kargo Takip Konusunda Size Teslim Edilmesi Konusunda En Az Sizin Kadar Heyecanlı Ve Sabırsız Davranmaktadır. Kargo Firması Kaynaklı Teslim Edilmeme Problemlerinde Sipariş Etmiş Olduğunuz Ürün Aynı Adrese Ücretsiz Olarak Tekrar Gönderilecektir. Aksi Durumlarda İade Prosedürü İşlenecektir.

3D Güvenli Ödeme Nedir ?

Web Sitemizde de Bulunan Sistem İle Birlikte Kart Bilgilerinizi Doğru Olarak Girseniz Dahi Bankanız Tarafından Bankanıza Kayıtlı Telefon Numarasına Gelecek Olan Şifre Olmadan Ödeme Yapılamaz. ( Özellikle 3D Hizmeti Kapatılan Banka Kartları-Kredi Kartlarında Bu Özellik Bulunmamaktadır.)

Alışverişimi Taksit İle Almak İçin Minimum Sipariş Tutarı Ne Kadar ?

Global Toys Kolay Ve Güvenilir Alışverişi Sağlamak İçin Kurulmuştur Ve Her Zaman Tüketici Haklarını Gözetmektedir. Bugüne Kadar Firma Misyonuna Ve Vizyonuna Bağlılığını Göstermek Amacıyla Siparişinizdeki Ürün Tutarı Farketmeksizin Dilediğiniz Taksit Sayısı İle Alışveriş Yapabilirsiniz.

Bu Bölümde Yer Almasını İstediğiniz Soruları [email protected] Adresine Mail Olarak Atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı